Elit Kız Öğrenci Yurdunda Evinizin Rahatlığını Yaşayacaksınız

24 Saat Sıcak Su

Yurdumuzda kesintisiz sıcak su hizmetimiz vardır. Su kesintilerine karşılık olarak kullanımınıza yetecek ve su ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar Su Depomuz da mevcuttur.

Ücretsiz Kablosuz İnternet

Bilişim çağında olmazsa olmazlarımızdan olan internet sürekli ve kesintisiz olarak wifi hizmetimiz mevcuttur. İnternet hizmeti sizlerin ders dinleme, müzik dinleme ve araştırmalarınıza yardımcı olacaktır.

7/24 Güvenlik

Görevlilerimizin kontrolünde 24 saat boyunca kamera sistemleri ve imza listeleri ile sağlanmaktadır. Ayrıca yurda giriş çıkışlar parmak izli turnike sistemi ile sağlanmaktdır.

Tıbbi Destek & Revir

Hafif yaralanmalar ve günlük hastalıklarınız için ilk yardım odamız mevcuttur. Ayrıca herhangi bir acil durumda yurdumuz personeli hemen tıbbi destek sağlamaktadır.


Düzenli Oda Temizliği

Kızlarımızın odaları günlük olarak görevlilerimizce temizlenmekte, hijyen konusunda kesinlikle taviz verilmemektedir.

24 Saat Açık Etüd Salonu

Kendi odalarında veya 24 saat açık etüd salonumuzda ders çalışabilen kızlarımızın derslerindeki başarıları bizim en önemli önceliklerimizden biridir.

Çamaşır ve Ütü Odası

Hijyen noktasında hiç bir taviz vermeyen yurdumuz kızlarımızın kişisel hijyeni için çamaşır ve ütü odasını öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Mutfak

Her dairede bulunan mutfaklar sayesinde kızlarımız birbirlerinden bağımsız olarak ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.